ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5


BURTON kompanijos istorija

BURTON kompaniją įkūrė Jake Burton Carpenter 1977 metais. Dabar ją valdo Burtonas ir jo žmona Donna Carpenter. Įmonė specializuojasi snieglenčių sportininkams skirtoje produktų linijoje. Tai snieglentės, apkaustai, batai, viršutiniai drabužiai vyrams ir moterims. Pagrindinė kompanijos parduotuvė yra JAV Burlingtone, Vermonto valstijoje. BURTON yra didžiausias snieglenčių prekės ženklas pasaulyje. Jo produkcija parduodama visame pasaulyje, daugiau nei 4 348 parduotuvėse, 1536 iš jų yra JAV. 2003 metais buvo atidaryta parduotuvė internete, tikintis pasiekti dar daugiau šio prekės ženklo gerbėjų. 2005 metais kompanija dar padidėjo, nusipirkusi keturis snieglenčių prekės ženklus iš „Four Star Distribution“. 2008 metais įmonė įsigijo „DNA Distribution“, kuriai priklauso riedlenčių gamintojas „Alien Workshop“ ir dar dvi bendrovės. Jos apyvarta išaugo iki 487 mln. eurų.

BURTON tikslas – tvarus verslas

Įmonės vadovai siekia sukurti tvarų verslą ir prisiimti atsakomybę už švarios aplinkos kūrimą. Iki 2020-2022 metų planuojama pradėti visus drabužius gaminti tik iš ekologiškos medvilnės, naudoti daugiau perdirbto poliesterio, kuris būtų nepralaidus vandeniui, be PFC (perfluorintų, polifluorintų cheminių medžiagų). BURTON produktai, kurie pagaminti aplinką tausojančiu būdu, ženklinami „Bluesign®“ ženklu. Tai reiškia, kad produktų gamyboje efektyviai tausojami gamtos ištekliai, vanduo, naudojamos medžiagos, kurios saugios žmonėms ir gamtai. Įmonės vadovai didžiuojasi, kad jau dabar net 78 % jų naudojamų medžiagų yra draugiškos aplinkai, o tai vienas iš didžiausių skaičių pasauliniu mastu. Pakuotės gaminamos tik iš perdirbti tinkamų medžiagų. Dar vienas kompanijos tikslas – gamybos procese 20 % sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekį. BURTON savininkai siekia, kad šis prekės ženklas ir toliau išsaugotų geriausio vardą. Neįtikėtina tai, kad produktams suteikiama garantija visam gyvenimui! Jeigu, pavyzdžiui, batai neatlaikė garantinio laikotarpio, tereikia susisiekti su BURTON ir jos darbuotojai kuo greičiau išspręs šią problemą.

BURTON prekės ženklo drabužių pasiūla

Kompanijoje stengiamasi, kad jos gaminiai po garantinio laikotarpio nebūtų išmetami į šiukšlyną. BURTON remonto patalpose perdirbtos snieglentės virsta alaus lentynomis ir panašiai. Kiekvienais metais įgyvendinami nauji sprendimai, ką daryti su naudoti nebetinkančiais produktais. Drabužių gamybai renkamasi organiška medvilnė, perdirbtas poliesteris ir „Bluesign®“ ženklu pažymėtos tvarios medžiagos. Snieglentės nėra dengiamos laku tam, kad sumažinti darbuotojams tenkančių cheminių medžiagų kiekį. Taip pat siekiama, kad drabužių šiltinimo gamyboje būtų naudojamos ančių ir žąsų plunksnos iš motininių ūkių. Tai reiškia, kad šios žaliavos gaunamos tik etiškai apdorojant paukščius. Jeigu ir tu susidomėjai BURTON prekės ženklu, jau gali įsigyti jo drabužių ir Lietuvoje, elektroninėje parduotuvėje ABOUT YOU. Čia rasi šiltas, aktyviam laisvalaikiui tinkančias striukes su kapišonu bei žiemos sportui tinkamas kelnes. Taip pat gali įsigyti kokybiškų marškinėlių be rankovių sportui ir laisvalaikiui.