Išskirtinė rudens nuolaida: Iki -50%5

Filtruoti prekės ženklo prekes
Visi produktai iš Banana Republic306

Banana Republic –amerikietiškos mados kolekcijos

Pagalvok apie Amerikos madą. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą – tai atsipalaidavęs, laisvas kasdienis stilius. Būtent šį įvaizdį siekia sukurti Banana Republic prekės ženklas, kurdamas savo drabužių kolekcijas. Šiam prekės ženklui vadovauja stipri ir kūrybiška Marissa Webb ir todėl Banana Republic kuria vis nuostabesnes, eklektiškas drabužių kolekcijas. Naujausiose Banana Republic moterų drabužių linijose atsispindi kelionių tematika ir jos yra pristatomos egzotiškai atrodančių modelių. Žieminiai vilnoniai audiniai su tekstūriniais raštais ir įdomiomis proporcijomis yra idealūs norint pasislėpti nuo šalčio, o azijietiška įtaka jų marškiniams ir kelnėms suteikia žavaus rafinuotumo. Vyraujantys juodos, kreminės ir pilkos atspalviai yra itin lengvai derinami, tačiau stilingumo suteikia ryškūs raštai ar išraiškingų spalvų detalės.

Banana Republic – drabužiai, suteikiantys pasitikėjimo

Keletas tinkamai parinktų drabužių iš Banana Republic gali suteikti tavo drabužių spintai nuostabų pokytį. Kai temperatūra nukris, pabandyk suderinti vieną iš didelių moteriškų megztinių iš Banana Republic su siaurais džinsais – tai sukurs paprastą, bet stilingą kasdienį įvaizdį. Jei nori sukurti nepaprastai prašmatnų miesto stiliaus garderobą, sukomplektuok marškinius su plačiomis moteriškomis Banana Republic kelnėmis; taip sukursi elegantišką siluetą. Arba sukurk akį traukiantį įvaizdį su paprastų marškinėlių ir džinsų kombo bei viena iš jaukių kepurių. Visus šiuos madingus ir stilingus drabužius gali lengvai ir paprastai rasti bei įsigyti ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje. Nesvarbu, ar ieškai naujo garderobo kasdienai, o gal oficialesnių rūbų į darbą ar puošnesnių drabužių į vakarėlį? Banana Republic siūlo itin platų įvairių drabužių asortimentą tiek vyrams, tiek moterims.

Banana Republic – naujausios mados tendencijos vyrams ir moterims

Banana Republic yra pasaulinis drabužių ir aksesuarų prekės ženklas, kuriantis universalius, šiuolaikiškus rūbus, kurie pasižymi klasikiniais dizainais ir išlieka madingi itin ilgai. Apgalvoto dizaino dėka Banana Republic siūlo išskirtinius drabužius, kuriuos lengva derinti ir sukurti vis naujus aprangos ansamblius. Banana Republic siūlo kolekcijas, kurios yra įkvėptos tikėjimo, kad reikia gyventi visavertį gyvenimą, ir būtent dėl to jų sukurtos drabužių kolekcijos yra itin įdomios. Kiekvienas rūbas yra sukurtas taip, kad būtų patogus net ir energingai judant. To pasiekiama sujungiant naujoviškas technologijas su aukštos kokybės tekstilės gaminiais, kurie tiekiami iš viso pasaulio. Tiesios, išraiškingos kirpimų linijos ir nesenstantys, pamilti siluetai apibūdina šio prekės ženklo dizainą, o tai reiškia, kad jei dizainas tampa Banana Republic kolekcijos dalimi, jis liks ir kartosis drabužių kolekcijose dar ilgus metus, tad galite būti tikri, kad įsigiję naujausios kolekcijos drabužį galėsite jį nešioti dar ne vienerius metus ir jis išliks madingas ir patrauklus.