Pereiti prie pagrindinio turinio
Prisijungti
Pageidavimų sąrašas
Prekių krepšelis

JACK & JONES – šiuolaikiškam vyrui

JACK & JONES yra viena lyderiaujančių kompanijų Europoje, gaminanti drabužius vyrams. Ši įmonė gerai žinoma dėl savo meistriškumo, neprilygstamos kokybės ir išskirtinių dizainų. Šio prekinio ženklo kukli ir nedrąsi pradžia žymima 1990-aisiais metais, o dabar jis jau yra neatsiejamas vardas, kalbant apie mados ir tendencijų įkvėptą aprangą kosmopolitiškam vyrui. Džinsai yra JACK & JONES pagrindinis gaminys ir prekinio ženklo šerdis, tačiau jie taip pat didžiuojasi savo siūlomu kruopščiai kurtu šiuolaikiškų drabužių, aksesuarų ir avalynės asortimentu. Turėdamas daugiau nei 1000 parduotuvių 38 šalyse, prekės ženklas pralenkė pats save. Nori ir tu be didelio vargo atrodyti stilingai ir madingai? Užsuk į ABOUT YOU internetinę parduotuvę ir pasirūpink savo nauju garderobu, kuris tiesiog spinduliuos tavo pasitikėjimą savimi ir modernumą.

Su JACK & JONES visada būsi stilingas

Šio prekinio ženklo atsiradimo istorija labai įdomi ir įkvepianti. Būtent tokie yra ir JACK & JONES kuriami drabužiai. Viskas prasidėjo nuo kelių vaikinų, turinčių nenumaldomą aistrą džinsams, ir jų sukurtos pirmosios džinsų kolekcijos. Dabar komanda ir kompanija nenumaldomai plečiasi, kaip ir siūlomas asortimentas, tačiau aistra džinsiniam audiniui jaučiama kiekvienoje kolekcijoje. Džinsai – kiekvieno garderobo klasika, tačiau vien jų neužtenka sukurti stilingą įvaizdį, todėl JACK & JONES siūlo visą spektrą drabužių – nuo urban stiliaus sportinės aprangos iki aksesuarų ir avalynės. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje gali surasti viską, ko tau reikia stilingam įvaizdžiui sukurti, nesvarbu, kokia proga. Ar keliausi į treniruotę, linksmą vakarėlį ar oficialų priėmimą? Viską atrasi lengvai ir paprastai vienoje vietoje. Užsisakyk dabar ir jau po kelių dienų mėgausiesi savo nauju stiliumi.

JACK & JONES – prisijunk prie stilingų vyrų bendruomenės

JACK & JONES - tai ne tik prekinis ženklas. Tai – brolija, klubas ar bendruomenė, jungiama meilės džinsams ir šiuolaikiškam stiliui. Šios kompanijos kūrėjai tikina, kad jų pagrindinis tikslas yra visada pasirūpinti savo bendruomenės vyrais. Jų kuriamos kolekcijos padaro apsipirkimą lengvą ir greitą, be papildomų dvejonių ar apmąstymų. Tai – geri džinsai, neabejotinai šiuolaikiško stiliaus ir skleidžiantys pasitikėjimą. Įsigyk JACK & JONES internetu ir tapk modernaus vyriško stiliaus pavyzdžiu. Šiuo metu itin madingi džinsiniai šortai su stilingais marškinėliais ar spalvingais, raštais puoštais marškiniais. O jei ieškai naujos darbo aprangos, išsirink savo mėgstamas džinsines tiesaus kirpimo kelnes ir derink jas su stilingu švarku. Koks tėtis, toks ir sūnus? Jei nori, kad tavo sūnus sektų tavo pėdomis, rūbai yra puiki pradžia. ABOUT YOU internetinėje parduotuvėje rasi JACK & JONES Junior kolekciją, skirtą vaikams ir paaugliams. O gal Tau rūpi ne tik mada, bet ir socialinė atsakomybė? Tuomet išsirink sau spintos papildymą iš produktų, pažymėtų „TVARUS. Šie drabužiai, žiūrint plika akimi, niekuo nesiskiria nuo įprastinių. Skirtumas tas, kad visoje gamybos grandinėje naudojamos pažangiausios ir aplinkai draugiškos technologijos, garantuojamas socialiai atsakingas elgesys tiek su gamta, tiek su darbuotojais. Būk ne tik stilingas, bet ir atsakingas!

2022 lapkričio 25 d. atrask didįjį Black Friday išpardavimą. Čia rasi puikius JACK & JONES Juodojo penktadienio pasiūlymus.