Juodasis savaitgalis: iki -70% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.

Stella McCartney - kuo prekės ženklas yra išskirtinis?

Stella McCartney – prekės ženklas, kuris yra puikiai žinomas visame pasaulyje. Jis pasižymi ne tik išskirtine kokybe, šiuolaikiniu stiliumi, bet ir savo filosofija, kuri glaudžiai susijusi su socialiai atsakingu požiūriu į daugelį mūsų gyvenimo sričių: ekologiją, sveiką gyvenimo būdą, lyčių lygybę ir prevenciją prieš smurtą. Svarbu paminėti tai, kad Stella McCartney prekės ženklas stengiasi kurti tokius drabužius ir aksesuarus, kurie būtų draugiški gamtai bei pasauliui. Pavyzdžiui, yra stengiamasi nenaudoti natūralios odos ar tikro kailio elementų, taip išreiškiant gyvūnų gyvybių svarbą. Taip pat, prekės ženklo atstovai stengiasi kurti kuo aukštesnės kokybės drabužius, kad jie galėtų puikiai tarnauti ilgą laiką. Juk kuo ilgiau nešiojame įsigytus drabužius, tuo labiau tausojame gamtą, o būtent mados industrija ją žaloja itin stipriai. Tokie socialiai atsakingi prekės ženklai mūsų laikais tikrai yra labai reikalingi, todėl tikrai verta turėti bent kelis šios dizainerės drabužius ar aksesuarus savo spintoje.

Stella McCartney kuria išskirtinio dizaino modelius

Išskirtinis Stella McCartney bruožas – patogumas, kuris yra puikiai suderinamas su elegancija. Tad dažnai galima pastebėti, jog apavo kūrime dizainerė nevengia laužyti nusistovėjusių stereotipų ar standartų, tokių kaip, kad klasikinio stiliaus bateliai ar vyriška avalynė privalo būti konservatyvi ir nekrentanti į akis. Kūrėja drąsiai peržengia visas ribas ir savo gerbėjams siūlo unisex tipo batus, kurių ji nevengia puošti išraiškingomis detalėmis: grubiu platforminu padi, ryškiais akcentais ir jau legendiniu tapusiu Stella McCartney logotipu, atrodo pačiose netikėčiausiose vietose, pradedant batų raišteliais ir baigiant stilizuotomis išraiškingomis detalėmis. Daugeliui atpažįstamais tapo visų mėgstami batai su stilinga kelių spalvų platforma, kuri puikiai tinka tiek prie klasikinio kostiumėlio, tiek prie laisvalaikio aprangos. Išraiškingas padas jau tapo vienu pagrindinių akcentų, tapusių Stella McCartney vizitine kortele. Dar vienas išskirtinumas – ypač stilingi sportiniai modleiai, kurie yra kuriami bendradarbiaujant su Adidas. Šie modeliai nėra skirti tik sportui - juos itin pamėgo mados ir stiliaus ikonos, nuomonės formuotojos, blogerės ir pramogų pasaulio įžymybės. Taip Stella McCartney tapo nepamainomu stilingo laisvalaikio apavu.

Stella McCartney drabužiai tinka visai šeimai

Stella McCartney prekės ženklas siūlo skirtingo tipo drabužius visai šeimai. Kiekvienais metais yra kuriamos drabužių ir avalynės kolekcijos, kurios yra skirtos ne tik vyrams ar moterims, bet ir patiems mažiausiems mūsų pasaulio atstovams. Visi drabužių bei batų modeliai yra labai smagūs, žaismingi, atspindintys šiuolaikines mados tendencijas ir tai, kas labiausiai patinka vaikams. Tai ir stilizuoti pasakų personažai, ryškios spalvos ar aukso ir sidabro detalės, paverčiančios juos nepaprastais. Taip Stella McCartney kiekvienam šeimos nariui leidžia jaustis unikaliu, išsiskirti iš minios ir kurti savo individualų stilių.