ABOUT YOU galimas bekontaktis pristatymas5


REVIEW – unisex stilius

REVIEW – laisvalaikio drabužiai, skirti tiek vyrams, tiek moterims. Šio prekės ženklo drabužių kūrėjai siūlo šiuolaikinius, minimalistinio urban stiliaus laisvalaikio drabužius, kurie skirti drąsiems ir veikliems žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą ir keliones. Jie turi pačių įvairiausių pomėgių, nebijo eksperimentuoti, kurdami savo individualų aprangos stilių. Būtent REVIEW ir leidžia tai padaryti – aprangos pagalba, atskleisti savo charakterį ir gyvenimo filosofiją, rūpinantis aplinka ir artimais žmonėmis, kurie yra šalia. REVIEW asortimente galima rasti pačių įvairiausių drabužių labai patraukliomis kainomis, tad lengva ne tik papildyti savo spintą, bet ir susikurti ne vieną naują derinį, bet kuriam metų laikui.

Būk jaunatviškas su REVIEW

Visi REVIEW drabužiai yra labai jaunatviški ir patogūs. Todėl gali surasti puikių derinių, skirtų aktyviam laisvalaikiui ar kasdienai, ir apsirengti priklausomai nuo savo nuotaikos ar planų. Jei tau patinka paprasti ir patogūs drabužiai, tai REVIEW asortimente tikrai atrasi naują džinsų porą, stilingus marškinėlius, džinsinių šortų ir kombinezonų, minkštų megztukų, jaukių džemperių ar striukę, kuri puikiai tiks ne tik prie naujų drabužių, bet ir turimo garderobo. Jei tau patinka drabužiai, kurie nėra perkrauti dekoro detalėmis, tai REVIEW tikrai taps tavo favoritu!

REVIEW mados tendencijos

Peržvelgus REVIEW prekės ženklo laisvalaikio drabužių asortimentą, matomos pagrindinės mados tendencijos – natūralios, žemiškos ir pastelinės spalvos, džinsinis audinys, stilingi megztukai, puošti asimetriškais raštais, klasikiniais dryželiais, reglano tipo prailgintomis rankovėmis, kurios nevaržo judesių. Visi drabužiai yra laisvo kirpimo, todėl su jais jausiesi labai patogiai ir laisvai. O tai labai svarbu, ne tik poilsiaujant gamtoje, bet ir keliaujant. Šį sezoną ypač aktualūs tiesūs siluetai ir midi ilgis, tad ir REVIEW siūlo šias tendencijas atitinkančias prailgintas unisex striukes, puoštas dirbtiniu kailiu ir jaukius ilgus megztukus, kurie puikiai gali atstoti paltą atvėsus orams, kai norisi jaukiai įsisupti į minkštą ir šiltą drabužį. Kiekvienas atras tai, ko jam labiausiai reikia ir kas patinka, nes REVIEW paprastas stilius sužavės kiekvieną, nepaisant amžiaus, užimamo statuso ar įsitikinimų. Tokia ir yra šio nuostabaus prekės ženklo kūrėjų filosofija, kad visas žavesys slypi paprastume ir tai, kad drabužiai neturi užgožti žmogaus asmenybės, jo gebėjimų ar charakterio. Svarbiau yra tai, kaip mes jaučiamės, galėdami būti patys savimi ir aiškiai deklaruodami savo požiūrį į mus supančią aplinką, įvairius gyvenimo reiškinius ir žmones, su kuriais mes bendraujame kasdien.