Juodasis penktadienis: iki -70% PAPILDOMAI5

Liko:00Val.00Min.00Sek.
 Prekių ženklų antraštė
Filtruoti prekės ženklo prekes
Visi produktai iš P D PAOLA79

P D PAOLA įkūrė brolis ir sesuo – Paola ir Humbertas

2014 metais vienos šeimos nariai, brolis ir sesuo Paola ir Humbertas įkūrė prekės ženklą P D PAOLA . Paola anksčiau studijavo architektūrą, tačiau ji aistringai domėjosi papuošalų kūryba ir sukūrė kelis savo gaminius. Juos pastebėjo geras šeimos draugas ir puikiai įvertinęs, patarė papuošalus pardavinėti. Netrukus Paola pristatė savo internetinį tinklaraštį, o vėliau įkūrė P D PAOLA prekės ženklą. Atsisakius kitokios karjeros, šeima pasinėrė į papuošalų kūrimą ir planuoja šią veiklą plėtoti visą gyvenimą. Jie kuria papuošalus, skirtus šiuolaikiškai moteriai, kurie lydėtų ją, atliekančią daugybę vaidmenų savo gyvenime. Papuošalų kūrėjai vadovaujasi trimis vertybėmis: pasitikėjimu, drąsa ir stiprybe. Jų sėkmės paslaptis yra žinojimas, kokie yra moterų poreikiai ir sugebėjimas atsiliepti į tuos poreikius. Įgijęs gerą vardą P D PAOLA prekės ženklas įrodė, kad su meile kurti, elegantiški, išraiškingi papuošalai yra vertinami ir mėgiami šiuolaikiškų moterų ir merginų.

Kas įkvepia P D PAOLA ženklo kūrėjus?

Pradžioje buvo kuriami paprastesni sidabriniai papuošalai be akmenų, tačiau greitai Paola suprato, kad norėtų kažko įspūdingesnio, todėl pradėjo ieškoti įvairesnių išraiškos priemonių ir drąsiau eksperimentuoti su įvairiais papuošimais. Paolą įkvepia miestas, kuriame ji gyvena – Barselona. Miesto architektūra, gamta, nuolatinis žmonių judėjimas, jų mada, susitikimai su naujais žmonėmis, beribė jų laisvė, moterį įkvepia naujoms idėjoms ir drąsiems sprendimams. Barselonoje esančiame ateljė ir prasideda kūrybinis procesas. Komanda kruopščiai dirba prie kiekvieno eskizo, paskui parenkamos aukštos kokybės medžiagos papuošalui. Rankų darbas derinamas su naujausiomis technologijomis, kruopščiai gaminama kiekviena detalė. Surinkta profesionali meistrų komanda padėjo prekės ženklui tapti žinomu tarptautiniu mastu. Šiuo metu prekyba vyksta per internetinę parduotuvę visoje Europoje. Ateityje šeima norėtų P D PAOLA pristatyti ir Azijoje.

Papuošalai iš P D PAOLA kolekcijos tiks įvairioms progoms

Šį prekės ženklą galima rasti ir Lietuvoje, internetinėje parduotuvėje ABOUT YOU. Čia rasi elegantiškų, geros kokybės sidabrinių ar paauksuotų žiedų bei auskarų. Papuošti spalvingais akmenukais, lengvi lyg drugelis papuošalai, viliote vilioja kiekvieną moterį juos įsigyti. Kartais moterys ir merginos svarsto, kokius auskarus pasirinkti – auksinius, sidabrinius ar kitokius. Auksiniai visada atrodo prabangiau, jie labiau vertinami, tačiau ir sidabriniai papuošalai atrodo gražiai, jie tinka ir kasdienai, ir išeigai. P D PAOPA prekės ženklo įkūrėjai sugalvojo idealų variantą moteriai – tai sidabriniai papuošalai, kurie yra paauksuoti. Tokius auskarus gali rinktis jaunos moterys, nes jie ne tik pigesni, bet ir šiuolaikiški, elegantiški, pabrėžiantys savitą merginos žavesį. Net ir brandesnės moterys su paauksuotais papuošalas atrodys stilingai ir jaunatviškai. Be to, sidabras tinka prie pačios įvairiausios aprangos. Pasipuošusi stilingais juvelyrikos dirbiniais, jausiesi ne tik žavi, bet ir drąsi įgyvendinti visas savo idėjas.